توافق نامه سطح خدمات

توافقنامه سطح خدمات

توافق نامه سطح خدمات پورتال شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی:

سایت شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از سال 1385 راه اندازی گردیده است و تا به امروز به فعالیت خود در جهت تکریم ارباب رجوع و تسهیل در امر خدمت رساتنی به مشترکین ادامه داده است. این تارنما  مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها، پیشنهادات، شکایات، انتقادات، تعیین وقت ملاقات با رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت را  در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است. کلیه خدمات الکترونیک به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه می گردد.

یکی از اهداف شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی، رشد و تعالی و توسعه دولت الکترونیک از طریق سایت می باشد وکارشناسان شرکت تمام تلاش خود را در جهت ارائه هر جه بهتر خدمات الکترونیکی از طریق سایت می نمایند .

زمان های خروج از دسترس پورتال خدمات:

باتوجه به اینکه وبسایت شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد، به جز در موارد غیر قابل پیش بینی در تمامی زمانها در دسترس می باشد و حتی هنگام به روز رسانی اطلاعات نیز سایت از دسترس خارج نخواهد شد. در صورت بروز هر گونه اشکال، دسترسی نهایتاً پس از 2 ساعت مجدداً برقرار خواهد شد.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد