اخبار آبفا

سایر اخبار خبرخوان
مدیر جدید امور آبفای باخرز معرفی شد
یکشنبه, 06 آبان 1397

مراسم تودیع و معارفه مدیران امور آبفای باخرز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای باخرز در این مراسم از خدمات حسین عابدین مدیر سابق امور تقدیر و  احسان حصاری به عنوان مدیر جدید امور باخرز معرفی شد.

در این مراسم معاون بهره برداری و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به همراه  فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان باخرز حضور داشتند.

 

دسته بندی: عمومی
تجلیل از ایثارگران امور آبفای کاشمر
دوشنبه, 23 مهر 1397

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از 5 تن از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده شهید این امور کاشمرتقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که همراه با قرائت زیارت عاشورا بود، نماینده عقیدتی-سیاسی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان کاشمر و مسئول بسیج ادارت شهرستان نیز حضور داشتند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
تجلیل از همکاران رزمنده شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 15 مهر 1397

به مناسبت هفته دفاع مقدس از همکاران رزمنده شرکت آب و فاضلاب سبزوار در نماز خانه این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این مراسم از پنج نفر همکاران رزمنده و یک نفر فرزند جانباز با اهدا لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح آمده است :هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضت های آزادی بخش جهان شد و اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا...خامنه ای ولی امر مسلمین جهان ،می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
تعویض الکتروپمپ چاه شماره 2 داورزن در کمتر از 36 ساعت
یکشنبه, 04 شهریور 1397

مدیر امور آبفای داورزن اظهار داشت: الکتروپمپ چاه شماره 2 شهر داورزن که  دچار آسیب  شده بود با همراهی و همکاری شهروندان طی 36 ساعت تعویض و اهالی شهر از آب شرب برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی امور آبفا ، سید رضا بهشتی نصرافزود: علت تاخیر در تعویض الکتروپمپ یک روز تعطیلی بود که با وجود مدیریت و مصرف بهینه مردم باعث شد از زمان قطعی کمی برخوردار باشیم.

بهشتی نصر ابراز داشت:الکتروپمپ معیوب از چاه خارج و یکدستگاه پمپ نو با هزینه بالغ بر 160 میلیون ریال جایگزین شد.

شهر شبکه آبرسانی داورزن با هزارو735 اشتراک  در سال 1386بطور کامل تعویض شده است.

دسته بندی: آب
مکان: داورزن
منبع: آبفای داورزن
قدرداني از همکاران آبفای فیض آباد
شنبه, 03 شهریور 1397

مديرآبفاي فيض آباد طي جلسه اي با حضور كاركنان رسمي وخدماتي از عملكرد آنان که منجر به كسب مقام نخست ابن اموردرارزيابي عملكرد سال 96 آبفای خراسان رضوی شد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد ،حامد زارعی عامل اين موفقيت ارزشمند را  توكل برخدا و تلاش شبانه روزي كليه همكاران ونيز حمايت هاي بي نظير خانواده هاي همكاران دانست .

 

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
سخنرانی مدیرعامل آبفا سبزوار در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان
شنبه, 06 مرداد 1397

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار در خصوص مدیریت مصرف آب در مجمع عمومی پارلمان مشورتی بانوان سخنرانی کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، حسین ریاضی در این جلسه گزارشی از وضعیت  کمی و کیفی آب در ایران ، استان و شهرستان  و فرونشست زمین بر اثر برداشت های غیر مجاز آب از سفره های زیر زمینی ارائه کرد .

وی با اشاره به محدودیت منابع تامین آب افزود : کاهش هدر رفت آب و تغییر الگوی مصرف باعث حفظ و بهسازی منابع موجود آب می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار بر  استفاده از لوازم کاهنده  و اصلاح الگوی مصرف تاکید کرد و افزود : با کاشت گیاهان بومی که نیاز به آب کمتری دارند و استفاده از آب خاکستری جهت آبیاری فضای سبز ، به حفظ محیط زیست برای فرزندانمان کمک کنیم .

در پایان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار به پرسش های بانوان در این جلسه پاسخ داد.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار