حضور پرشور همکاران آبفای خراسان رضوی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دوشنبه, 22 بهمن 1397
ایمیل   |   چاپ
حضور پرشور همکاران آبفای خراسان رضوی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، شهرهای استان خراسان رضوی شاهد حضورگسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بود.
خانواده بزرگ شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی که همیشه در حمایت از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی پیش قدم بوده و هست در این راهپیمایی و در کنار سایر مردم قهرمان استان بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری و ادامه راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.
معاونان ،مدیران و همکاران آبفای خراسان رضوی در مشهد طبق قرار قبلی در میدان بسیج گرد آمدند و در حالیکه پلاکاردهایی در محکومیت آمریکا و توطئه های استکبار در دست داشتند همراه با سیل خروشان راهپیمایان به سمت حرم رضوی به حرکت در آمدند و در طول مسیر با شعارهای کوبنده روحیه انقلابی و خستگی ناپذیر خود را به نمایش گذاشتند.
در این راهپیمایی مدیرعامل ، معاونان ،مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب مشهد هم در کنار همکاران آبفای خراسان رضوی جلوه ای از همبستگی کاری را در ارائه خدمت بی منت به زائران و مجاوران امام هشتم (ع) و هم استان های عزیز در شهرهای مختلف خراسان رضوی خلق کردند که مورد توجه قرار گرفت.
گزارش های رسیده از 73 شهر تحت پوشش آبفای خراسان رضوی حاکیست مدیران عامل شرکت های تبصره دو ومدیران امورهای تابعه نیز به همراه همکاران و خانواده هایشان با حضور پرشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم قسم شدند ادامه دهنده راه سرخ شهیدان باشند و از هیچ کوششی در حمایت از ولی امر مسلمین دریغ نکنند.      

حضور پرشور همکاران آبفای خراسان رضوی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور پرشور همکاران آبفای خراسان رضوی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  12115
بازدید:  11276
نظرات برای حضور پرشور همکاران آبفای خراسان رضوی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی