اخبار آبفا

سایر اخبار خبرخوان

سومین منبع تامین آب شهر گلمکان بزودی وارد مدار بهره برداری می شود

دوشنبه, 29 بهمن 1397
ایمیل   |   چاپ
سومین منبع تامین آب شهر گلمکان بزودی وارد مدار بهره برداری می شود

رئیس اداره آب و فاضلاب گلمکان در جمع مردم این شهر اعلام کرد: این شهربا بهره برداری از یک حلقه چاه جدید به عنوان سومین منبع تامین آب و یک باب مخزن ذخیره به ظرفیت 500مترمکعب ، بزودی از آب پایدار برخوردار می شود.

دراین دیدار مردمی که با حضور قلیچی سرپرست فرمانداری و مسئولان شهرستان چناران ، حجت الاسلام عبدی امام جمعه و معشوقی  بخشدار و رئیس و اعضای شواری اسلامی گلمکان در مسجد خندق این شهر برگزار شد مدیران حاضر در نشست به پرسش های متعدد شهروندان پاسخ دادند.

رئیس آبفای گلمکان در این جلسه وظیفه ذاتی آبفا را تامین آب شرب کمی و کیفی مشترکان دانست و اظهار داشت:آبفای گلمکان در راستای سقایی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

صادق جلائی که از سه ماه قبل سکان اداره آبفای گلمکان را برعهده دارد از هزینه شدن 55میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و عمرانی در بخش آب شهر گلمکان طی سال های 90تا 97 که بیشتر آن مربوط به 96 و 97 می باشدخبر داد و خاطر نشان کرد: این اقدامات رضایت و تقدیر شهروندان و فرماندارچناران را در پی داشته است.

وی منابع تامین آب این شهر با دو هزار و400مشترک را دو حلقه چاه به ظرفیت تولید 21لیتر برثانیه اعلام کرد که 10 لیتر هم از منابع سطحی برداشت می شود.

وی هزینه تامین آب را در حد بالایی اعلام کرد و از شهروندان خواست ضمن مدیریت و رعایت الگوی مصرف ، آبفای گلمکان را در ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر یاری دهند.

 

دسته بندی: آب
کد خبر:  12144
بازدید:  11588
نظرات برای سومین منبع تامین آب شهر گلمکان بزودی وارد مدار بهره برداری می شود
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی