اخبار آبفا

سایر اخبار خبرخوان
تجلیل از ایثارگران امور آبفای کاشمر
دوشنبه, 23 مهر 1397

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از 5 تن از همکاران ایثارگر، جانباز و خانواده شهید این امور کاشمرتقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که همراه با قرائت زیارت عاشورا بود، نماینده عقیدتی-سیاسی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان کاشمر و مسئول بسیج ادارت شهرستان نیز حضور داشتند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
تجلیل از همکاران رزمنده شرکت آبفا سبزوار
یکشنبه, 15 مهر 1397

به مناسبت هفته دفاع مقدس از همکاران رزمنده شرکت آب و فاضلاب سبزوار در نماز خانه این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سبزوار ، در این مراسم از پنج نفر همکاران رزمنده و یک نفر فرزند جانباز با اهدا لوح  و هدیه تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح آمده است :هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضت های آزادی بخش جهان شد و اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا...خامنه ای ولی امر مسلمین جهان ،می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف در امور کاشمر
پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397

کلاس اصلاح الگوی مصرف برای معلمین نهضت سوادآموزی در امور آبفای کاشمر برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر، پیرو هماهنگی های صورت گرفته با آموزش و پرورش شهرستان کاشمر، بیش از 60 معلم نهضت سواد آموزی در کلاس آموزشی اصلاح الگوی مصرف شرکت کردند.

مدیر امور آبفای کاشمر در این کلاس جایگاه معلمین نهضت را در امر آموزش مهم توصیف کرد و افزود: با توجه به اینکه مخاطبین افراد حاضر عموما افراد کم سواد جامعه هستند، برگزاری کلاس اصلاح الگوی مصرف و آشنایی عملی افراد تحت تعلیم، می تواند تاثیر بسزایی در فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب و سایر انرژی ها داشته باشد.

در پایان کارآموزان از اماکن و تاسیسات آب امور بازدید کردند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
کارگران نمونه امور تربت جام معرفی شدند
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397

همزمان با  روز جهانی کارگر 2 نفر از پرسنل امور آب و فاضلاب تربت جام به عنوان کارگر نمونه معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب تربت جام  مسعود متولی حبیبی و مجید اکرادی طی مراسمی که با حضور ریئس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در نمازخانه امور برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: تربت جام
منبع: امور آب و فاضلاب تربت جام
دیدار فرمانده پایگاه بسیج امور کاشمر با فرمانده ناحیه سپاه مقاومت شهرستان
یکشنبه, 20 اسفند 1396

فرمانده پایگاه بسیج امور آبفای کاشمر با فرمانده ناحیه سپاه مقاومت این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای کاشمر- در این دیدار که در دفتر سرهنگ سازگار فرمانده ناحیه سپاه و با حضور سرهنگ رحیمی جانشین ناحیه سپاه و  عربشاهی جانشین پایگاه بسیج امور برگزار شد، عباسی گزارشی از وضعیت و اقدامات پایگاه بسیج آبفای کاشمر را ارائه کرد.

سرهنگ سازگار از پایگاه بسیج آبفای کاشمر هم با اشاره به عضویت بیش از 50 نفر ، از این پایگاه به عنوان یکی از پایگاه ها ی فعال یاد کرد و از اقدامات پایگاه بسیج آبفا درجهت تقویت روحیه پرسنل تشکر کرد.

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر
دیدار مدیر امور بینالود با خانواده شهید مدافع حرم
دوشنبه, 23 بهمن 1396

 در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مدیر امور به اتفاق تعدادی از کارکنان و رئیس اداره شاندیر و مسئول بنیاد شهید و فرمانده سپاه شهرستان با حضور در بیت شهید مدافع حرم شهید حسینی از خانواده آن شهید دلجویی و  به مقام والای شهیدان خاصه شهید حسینی ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیزمدیر امور گفت : امنیت و آرامش که در حال حاضر در مملکت حکم فرماست حاصل از خود گذشتکی شهیدان مدافع حرم می باشد و بر همه ماست که ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان همواره پیرو راه این عزیزان باشیم.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
منبع: روابط عمومی امور آبفای طرقبه شاندیز