اخبار آبفا

سایر اخبار خبرخوان

انشعاب غیرمجاز پارک قائم شهرداری کاشمر شناسایی و جمع آوری شد

سه شنبه, 11 دی 1397
ایمیل   |   چاپ
انشعاب غیرمجاز پارک قائم شهرداری کاشمر شناسایی و جمع آوری شد


با شناسایی و جمع آوری یک فقره انشعاب غیرمجاز در پارک قائم شهرداری کاشمر ، مصرف آب این بوستان تحت نظارت و مدیریت آبفا قرار گرفت.
به گفته رئیس اداره خدمات مشترکین و در آمد آبفای شهری کاشمر در پی نصب کنتور جدید در پارک قائم شهرداری کاشمر و ثبت آمار دقیق مصرف ، وجود انشعاب غیر مجاز در این محل محرز شد.
علی حسندخت افزود: در پی این موضوع و بررسی های فنی ومیدانی و متعاقب آن پیگیری واحد حراست و اداره بهره برداری امور ، یک فقره انشعاب غیرمجاز با سایز 75 میلی متردر این پارک شناسایی و جمع آوری شد.
وی همچنین از نصب کنتورهای جدید بر روی تمام انشعابات فضای سبز متعلق به شهرداری کاشمر شامل پارک ها، واحدهای آتش نشانی و مجموعه ورزشی شهرداری خبرداد و گفت: آمار انشعاب فاقد کنتور فضای سبز با قطر بالای یک اینچ شهرداری کاشمر به صفر رسیده است.
وی سطح فضای سبز شهرداری کاشمر را بر اساس مستندات موجود حدود  152هکتار و نیاز آبی آن را91 لیتر برثانیه در پیک مصرف اعلام کرد و افزود: مطالبات آبفا از شهرداری کاشمر بابت برداشت های غیر مجاز آب تهاتر می شود.
حسندخت با اشاره به مصرف سه میلیون و 916 هزارمترمکعب آب توسط 41هزارو 150 مشترک در شش ماهه اول سال جاری در کاشمر خاطر نشان کرد:از این میزان 154هزارمترمکعب آن (چهاردرصد) برای آبیاری فضای سبز مصرف شده است.انشعاب غیرمجاز پارک قائم شهرداری کاشمر شناسایی و جمع آوری شد
دسته بندی: آب
مکان: کاشمر
کد خبر:  11920
بازدید:  11025
نظرات برای انشعاب غیرمجاز پارک قائم شهرداری کاشمر شناسایی و جمع آوری شد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی