بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
حضور سبزوار در مانورستاداجرایی خدمات سفر
شنبه, 28 اسفند 1400

تیم واکنش سریع مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار در مانور ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، در این مراسم اکیپ های کنترل کیفی آب ، اتفاقات آب و فاضلاب با تجهیزات کامل حضور داشتند.

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
تجلیل از همکاران خانم آبفا تربت جام در هفته زن
شنبه, 09 بهمن 1400

سرپرست آبفداتربت جام  در مراسم تجلیل از بانوان همکار این امو گفت: این هفته قطعاً مختص بانوان نیست بلکه این روز را خدمت همه مردان که عرصه را برای مشارکت بهتر زنان فراهم می کنند نیز تبریک می گویم.

محمدرضا جعفری افزود: زنان با داشتن حس نگرانی بهتیر می توانند شرایط را درک کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بخشی امام جماعت امور هم ابراز امیدواری کرد: تمامی مردان و زنان، حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را الگوی خود قرار دهند.

گفتنی است در پایان مراسم با اهداء لوح  و شاخه گل  و کارت هدیه از پرسنل خانم در امور تقدیر بعمل آمد

دسته بندی: عمومی
مکان: تربت جام
منبع: امور آب و فاضلاب تربت جام
تقدیر فرماندار خلیل آباد از مدیر عامل و معاون بهره برداری آبفا خراسان رضوی
دوشنبه, 15 آذر 1400

 

فرماندار خلیل آباد از مدیرعامل و معاون  بهره برداری شرکت آبفا خراسان رضوی  تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب وفاضلاب شهرستان خلیل آباد، فرماندار شهرستان ، از مدیرعامل  و معاون بهره برداری شرکت آبفا، برای بهبود وضعیت آبرسانی شهرستان خلیل اباد با اهدای لوح ، تقدیر کرد. 

دسته بندی: عمومی
50 هزار پرونده مشترکین آبفای تربت حیدریه اسکن شد
یکشنبه, 14 آذر 1400

 50  هزارفقره پرونده مشترکین آب و فاضلاب آبفا تربت حیدریه اسکن و بایگانی  الکترونیکی شد . مدیر عامل شرکت آبفا تربت حیدریه :  با بکارگیری ظرفیت داخلی و استفاده از نیروهای شرکت اقدام به اسکن پرونده ها شد که  چهارمیلیاردو 500 هزار ریال صرفه جویی برای شرکت به همراه داشت.علی رضا عباسی با اشاره به اسکن شش هزار پرونده  مشترکین( شهری و روستایی ) در ماه پیش بینی کرد  اسکن و  بایگانی الکترونیکی مدارک تا پایان 1400 به اتمام برسد. 

 

 

دسته بندی: عمومی
منبع: تربت حیدریه
برگزاری جلسه حراست های شهرهای تابعه غرب خراسان رضوی در سبزوار
شنبه, 17 مهر 1400

دومین جلسه شورای هماهنگی و هم اندیشی حراست ها با حضورمدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی و کارشناس IT  ، رابطین حراست های آب وفاضلاب خوشاب – داورزن- جوین و جغتای و رییس حراست و امور محرمانه سبزوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ،در این جلسه چشمی  رئیس حراست و امور محرمانه سبزوار گزارشی از عملکرد شش ماهه اول  حراست درسال 1400   ارائه داد. در ادامه مدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی  به جایگاه و اهمیت اخلاق و  نهادینه شدن اخلاق نیکو در تمام مراحل زندگی پرداخت. محمد ترکمانی   با بیان اینکه جایگاه حراست در آب و فاضلاب  بسیار مهم و خطیر است افزود: همکاران حراست باید از مهارت های ارتباطی لازم  را در قالب رفتار سازمانی ومخاطب شناسی  با هدف جذب مخاطب و اعتماد سازی بین نیروها و مشترکین عوامل اجرایی برخوردار شوند. درادامه  مهندس ترکمانی و همکاران از ایستگاه پمپاز استیر بازدید کردند و رهنمود های لازم جهت حفاظت از مجموعه را ارائه کرد. در انتها نیز با نثار فاتحه بر سرمزارشهدای سبزوار و همچنین مرحوم  اسماعیلی نیا  مدیر اسبق امور خوشاب جلسه به اتمام رسید .

 

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار