بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی
شنبه, 05 تیر 1400

سرپرست امور آبفاي گناباد در ديدار با جامعه روحانیت اين شهرستان، بر نقش موثر جامعه روحانیت در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف بهينه آب تاكيد كرد و گفت: همراهي جامعه روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي امری مهم و ضروري است.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد، دراین نشست  که به مناسبت  هفته صرفه‌جویی در مصرف آب، انجام شد، جواد سالاری با اشاره به بحران کم‌ آبی، بر ضرورت همراهي مردم در پرهیز از اسراف و نهادينه شدن فرهنگ صرفه جويي تاكيد كرد و گفت: باید با تلاش گسترده و تغيير الگوي مصرف، صرفه‌جویی به فرهنگی عمومی تبدیل شود که این امر یاری روحانیت  را می‌طلبد.

 وی افزود: روحانیت  می‌تواند از طريق تريبون مساجد و محافل دینی و مذهبی  و با دعوت مردم به صرفه جويي در مصرف آب، مجموعه آبفا را در نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه ياري کند.   

سالاری  با اشاره به بحران منابع آبي استان و تنش كم آبي در شهرستان گناباد و نیز اظهار داشت: براي گذر از  تنش  تابستان پيش رو، نياز به مشاركت مردم در مديريت مصرف بهينه آب داريم و در اين رابطه ائمه جمعه و جماعات با برنامه های منسجم خود به خوبی می توانند فرهنگ صرفه جویی آب را در جامعه نهدینه کنند.

در پایان  بروشور راهکارهای صرفه جویی در مصرف اب بین حاضرین  توزیع شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد
تاکید بر عدم قطع برق تاسیسات آب امور درگز در پیک مصرف
چهارشنبه, 19 خرداد 1400

 نشست مدیر امور درگز با مسئولین شهرستان در خصوص عدم قطع برق تاسیسات آب در پیک مصرف برگزار شد.

در این جلسه که به همت آبفا درگز برگزار شد مدیر این امور با توجه به گرمای زود رس و افزایش مصرف آب ، خواستار عدم قطع برق تاسیسات آبرسانی به شهروندان و روستائیان شد.

در این نشست پیرو درخواست رضا تیموری رضا تیموری مدیر آبفا ، فرماندار وبخشداران بر مساعدت مدیریت برق شهرستان در این زمینه تاکید کردند.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: درگز
جلسه هم اندیشی امور زاوه و شورای اسلامی و دهیاری روستای پطرو دشهرستان زاوه
دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400

 با توجه به قرار گرفتن در پیک مصرف و بروز کم آبی در روستای پطرو جلسه هم اندیشی درخصوص مسائل آب شرب روستا با حضور اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا  برگزار شد.

در این جلسه  یوسف قاسمی مدیر امور با اشاره به بحران کمبود آب و محدودیت منابع آبی، بر مدیریت و کنترل مصارف توسط اهالی روستا تأکید کرد و خواستار همراهی و همکاری  مردم برای گذر از تابستان پیش رو شد. 

در همین راستا مقرر شد اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستا نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اهالی روستا دبه منظور رعایت هرچه بیشتر الگوی مصرف آب و عدم استفاده از آب شرب برای مصارف دام و کشت و کار اقدام کنند.

دسته بندی: عمومی
درخواست مدیرعامل آبفا تربت حیدریه از مسئولان شهرستان و آبفا استان
دوشنبه, 30 فروردين 1400

  اولین جلسه کمیته ارتقاء بهره برداری  آبفا تربت حیدریه در سال 1400 برگزار شد.

 مدیر عامل آبفا تربت حیدریه در این نشست  با  تاکید بر تلاش بیشتر همکاران در  حفظ کمیت و کیفیت آب شهرها و روستاها افزود: باتوجه به وضعیت بارش ها در سال آبی جاری ، برای تامین آب شهروندان و روستائیان مشکلاتی  خواهیم داشت که این امر  آمادگی لازم را می طلبد.

به گفته علی رضا عباسی باتوجه شرایط کنونی ، مسئولین شهرستان و شرکت آبفای استان بایستی نگاه ویژه ای به تامین آب شهر و روستاهای تربت حیدریه داشته باشند.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
برگزاری جلسه عمومی شرکت آبفای تربت حیدریه
شنبه, 07 فروردين 1400

جلسه عمومی آبفا تربت حیدریه به منظور جمع بندی اقدامات انجام شده در سال 99 و تبیین اهداف سال جدید با حضور همکاران برگزار شد.

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه در این نشست به بیان اهم اقدامات شرکت در سال 99 و اهداف و سال 1400 پرداخت و از کلیه همکاران خواست با تلاش بیشتر خدمات بهتر و مطلوبتری به مشترکین ارائه دهند.

       در پایان مراسم باتوجه به میلاد حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز از یک جانباز و سه همکاری که به افتخار بازنشستگی نائل  شده بودند  با اهداء گل و لوح   ، قدردانی شد.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه