تقدیر از فرزندان مقام آور پرسنل امور سرخس در جشنواره قرآن و نماز
شنبه, 04 دی 1400

جلسه برنامه ریزی امور سرخس با حضور مسئولین واحدها برگزار شد.در ابتدا امیر پوروحدتی مدیر امور آب و فاضلاب سرخس ضمن تشکر از پرسنل امور جهت گذر از چالش خشکسالی بی سابقه سال جاری به چند نکته برای بهبود عملکرد واحدها در سه ماه باقیمانده سال اشاره کرد.در ادامه مصوبات جلسه قبل قرائت شد و مسئولین هرواحد گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.در پایان از فرزندان مقام آور همکاران در جشنواره قرآن و نماز و هم چنین همکارانی که در فریضه نماز و مناسبت  های مذهبی حضور فعال و مستمر داشتند با اهدای لوح تجلیل شد.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سرخس
منبع: روابط عمومی امور آب و فاضلاب سرخس
همایش خانوادگی کارکنان آب و برق شهرستان سرخس برگزارشد
دوشنبه, 15 آذر 1400

همایش خانوادگی با موضوع سواد رسانه و پویش حرف و گفت ( پویش ملی برای روابط خانوادگی سالم ) با حضور پرسنل و خانواده ادارات آب و برق سرخس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه امیر پوروحدتی مدیر امور آب و فاضلاب سرخس گفت : فضای مجازی به عنوان یک پدیده نوظهور در بسیاری از عرصه وصحنه های زندگی فردی و اجتماعی  حضوری فعال دارد اما در برخی موارد آسیب های اجتماعی جبران ناپذیری خصوصا به خانواده و نحوه تربیت فرزندان وارد کرده است .

در ادامه کارشناس بهداشت و درمان سرخس به توضیح کمپین ملی پویش حرف و گفت که شامل مهارت های لازم برای ایجاد گفت و گو ، حل مساله ، کاهش تعارض ، رابطه موثر در درون خانواده و بازسازی مفهوم خانواده به عنوان یک چتر و عنصر قوام بخش پرداخت.

در پایان رئیس پلیس فتا شهرستان به توضیح مفهومی سواد رسانه و سیر تحولات آن در جهان اشاره کرد و گفت: در عصر جدید نداشتن سواد رسانه باعث می شود عامه مردم بدون تحقیق و با خواندن مطالب دروغ و فاقد ارزش علمی تحت تاثیر قرار گرفته و عملا مورد سو استفاده افکار رسانه های بیگانه و همچنین کلاه برداران حرفه ای قرار بگیرند.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: سرخس
منبع: روابط عمومی امور آب و فاضلاب سرخس
اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب
چهارشنبه, 26 آبان 1400

سرپرست آموزش وپرورش شهرستان تایباد برای همکاری با آبفا در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و درست آب  اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان تایباد  در جلسه ای که به میزبانی آموزش وپرورش شهرستان برگزار شد ، محمد امین باباغیبی  مدیر امور آبفای تایباد با اشاره به پتانسیل تعامل سازنده این امور با آموزش وپرورش گفت : همکاری وتعامل برای ایجاد وتوسعه فرهنگ مدیریت ورعایت الگوی مصرف آب امری ضروری است و مجموعه آموزش وپرورش به عنوان یک نهاد تعلیم وتربیت می تواند بیشترین تاثیرگذاری را دراین زمینه داشته باشد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان تایباد در این جلسه ، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه آبفای تایباد در امر سقایت همشهریان گفت : با بهره گیری از ظرفیت های موجود ، نظیرشبکه‌ های آموزش مجازی می توان محتوا و برنامه های تولید شده در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب را به دانش آموزان و خانواده آن ها ارائه داد و از این طریق فرهنگ سازی را از سنین پایین بنا نهاد.

دکتر مقدم افزود : آموزش وپرورش آمادگی دارد در زمینه فرهنگ سازی و ترویج مصرف بهینه و درست آب ، کمال همکاری را با آبفا داشه باشد.

 

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: تایباد
برگزاری مسابقه دوستانه تیم فوتسال آبفا و تیم هنرستان آیه الله طالقانی تربت حیدریه
یکشنبه, 24 مرداد 1400

مسابقه  دوستانه فوتسال بین شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه  و هنرستان آیه الله طالقانی برگزار شد .

    یکی از اهداف تدوین شده واحد ورزش آبفای تربت حیدریه، بالا بردن سطح کمی و کیفی ورزش در این شرکت است.
      در این راستا تیم فوتسال شرکت آبفای تربت حیدریه، مسابقه دوستانه ای با تیم هنرستان آیه الله طالقانی برگزار کرد که با نتیجه مساوی 5 بر5 به پایان رسید .

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
منبع: تربت حیدریه
پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی به مناسبت روز جانباز
یکشنبه, 10 فروردين 1399

وقتی نام جانباز و رشادت و دلاوری مردان خدا را می شنیدیم آنقدر شادی و شوق به سراغمان می آمد که گامهایمان استوارتر می شد برای عرض خدا قوت و دیداری صمیمی با دلاور مردان عرصه رشادت و از خود گذشتگی سعی داشتیم که به آنها احساس درونی و افتخار خود را انتقال داده و تاکید کنیم که اگر شما نبودید چه بسا آرامش و آسایش بودن در ایران اسلامی و در کنار عزیزانمان سخت بود و به این آسودگی امکان نداشت . ولی امسال این احساس متفاوت تر و عمیق تر ایجاد شد. در روزهایی که نیمی از مردم دنیا در شرایطی هستند که حتی از حقوق ابتدایی و عادی خود که همانا حق استفاده از طبیعت و حق قدم زدن می باشد فقط به خاطر ویروس منحوس کرونا محروم می باشند به همه ما گوشزد کرد که بهتر بدانیم و درک کنیم کسانی هستند که سالهاست این وضعیت را داشته و حتی از ساده ترین نعمتهایی که همگان بهره می برند بی بهره اند که بهترینش سلامتی است .
این روزهای سخت به ما می آموزد که آگاه باشیم و باور کنیم که شجاعترین انسانها کسانی هستند که جان خود را در دست گرفته و نثار جانان و هم نوعان خود کردند و افتخارشان تبعیت و پیروی از بزرگترین جانباز و سقای کربلا حضرت ابوالفضل العباس است .
اینجانب با تبریک و تهنیت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ع و روز جانباز برای همه شما جانبازان عزیز آرزوی صحت و سلامتی داشته و امیدوارم که در مسیر عشق بازی با خداوند همواره سرمست از جام عبادت و سرخوشی باشید .
سید ابراهیم علوی
رئیس هیات مدیره ومدیرعامل

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
برگزاری دوره مدیریت تحول به میزبانی امور کاشمر
سه شنبه, 27 اسفند 1398

دوره مدیریت تحول به میزبانی امور آبفای کاشمر برگزار شد.

رئیس اداره مالی و پشتیبانی آبفای کاشمر گفت: دوره آموزشی مدیریت تحول با میزبانی امور کاشمر برای همکاران شهرهای کاشمر، تربت حیدریه، فیض آباد، خلیل آباد و بردسکن برگزار شد.

مهدی کامی افزود: در این دوره  استاد نعمتی از دانشگاه شهید علامه به تدریس پرداخت.

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: کاشمر