تقدیر فرماندار خلیل آباد از مدیر عامل و معاون بهره برداری آبفا خراسان رضوی
دوشنبه, 15 آذر 1400

 

فرماندار خلیل آباد از مدیرعامل و معاون  بهره برداری شرکت آبفا خراسان رضوی  تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب وفاضلاب شهرستان خلیل آباد، فرماندار شهرستان ، از مدیرعامل  و معاون بهره برداری شرکت آبفا، برای بهبود وضعیت آبرسانی شهرستان خلیل اباد با اهدای لوح ، تقدیر کرد. 

دسته بندی: عمومی
چاه شماره 2 خلیل آباد از مسیر خاموشی حذف شد
شنبه, 22 خرداد 1400

وضعیت تامین آب شهر خلیل آباد با تغییر فیدر چاه شماره 2 ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی امور آب فاضلاب شهرستان خلیل آباد با توجه به شروع فصل گرما و احتمال بروز قطع برق چاه ها در  جلسه ای با حضور مدیر برق شهرستان ، چاه شماره 2 این شهر، با اجرای 500 متر خط فشار متوسط  و با هزینه بالغ بر110 میلیون تومان،  از مسیر خاموشی های برنامه ای حذف شد.

 با این اقدام استحصال دبی بالای 32 لیتر بر ثانیه ایمن شد.

 

دسته بندی: آب
کسب مقام دوم مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی توسط امور آبفای خلیل آباد
جمعه, 29 شهریور 1398

امور آبفای خلیل آباد موفق به کسب رتبه دوم اولین دوره مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی دربین 6 امورمجاور شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خلیل آباد، محسن اولیائی مدیر امور ضمن بیان مطلب فوق افزود : اولین دوره مسابقات مهارتهای فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب بین 6 تیم از امورهای خلیل آباد،کاشمر،فیض آباد،گناباد ، بجستان و بردسکن به میزبانی امور کاشمر در دو رشته تعمیرات خطوط و نصب انشعاب برگزار شد .
اولیائی هدف از برگزاری مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب را‌، ارتقا سطح دانش فنی بهره برداران دانست و خاطر نشان ساخت:مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی امورهای آب و فاضلاب که به منظور ارتقاء سطح دانش و آگاهی بهره برداران و نیروهای صف اول عملیاتی امورها که کارگران زحمت کش اتفاقات می باشند برگزار می‌شود ضمن ایجاد انگیزه و افزایش روحیه نشاط و شادابی نیروها مسلما دستاوردهای مثبت و مفیدی بدنبال خواهد داشت.

دسته بندی: آب
حضور یگان امداد آبفای خلیل آباد در مانور زلزله
دوشنبه, 13 آذر 1396

 همزمان با سراسر کشور مانور زلزله با حضور یگان امداد آب آبفا در کنار سایر دستگاه های خدمات رسان در محل مدرسه فرهنگ شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی امور آبفای خلیل آباد، مجتبی شاکری فرماندار خلیل آباد در جمع دانش آموزان و مسئولین ادارات با بیان اینکه شهرستان خلیل آباد برروی گسل بزرگ درونه قراردارد افزود: دستگاه های خدماتی باید آمادگی بیشتری برای مقابله با این حوادث را داشته باشند و آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه محوری باید این آموزش ها را مد نظر قرار دهد.

در پایان این مراسم مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد از همکاری و حضور به موقع دستگاههای خدمات رسان در برگزاری این مانور تقدیر کرد.

دسته بندی: عمومی
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
بازدید سرزده فرماندار خلیل آباد از امور آبفای شهرستان
چهارشنبه, 08 آذر 1396فرماندار خلیل آباد بدون اطلاع قبلی از امور آب و فاضلاب شهری این شهرستان بازدید کرد.
مجتبی شاکری به اتفاق معاون فرمانداری و در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم و ارزیابی نحوه عملکرد نهادها و دستگاه های دولتی ، از امور آب و فاضلاب شهری این شهرستان به صورت سر زده بازدید کرد و  وضعیت خدمات رسانی این اداره را مورد بررسی قرار داد.
فرماندار خلیل آباد در این بازدید ضمن دیدار و گفتگو با مدیرو کارکنان امور با نحوه اجرای طرح ها، پروژه ها و ارائه خدمات به مراجعان و همچنین  مشکلات و توانمندی های این امور آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی امور آبفای خلیل آباد،  این بازدیدها در راستای بهبود ارائه خدمات به مردم و طرح تکریم حقوق ارباب ‌رجوع به‌ طور مستمر انجام می شود.

دسته بندی: عمومی
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد
سه هزار متر شبکه آب فرسوده شهر کندر اصلاح و بازسازی می شود
یکشنبه, 05 آذر 1396

به درخواست شورای اسلامی شهر کندر و با حضور نماینده شهرستان های خلیل آباد ، بردسکن و کاشمر در مجلس شورای اسلامی جلسه ای به منظور بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات تأمین آب شرب و راه های اصلاح شبکه فرسوده شهر کندر در محل دفتر نماینده شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای خلیل آباد در این جلسه که  بنیادی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کندر حضور داشتند اولیائی مدیر امور آبفای خلیل آباد ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در شهر کندر از ابتدای تحویل گیری شهر توسط شرکت آب و فاضلاب استان ،  آبرسانی کندر را جزو پروژه های فعال شهرستان برشمرد و با توجه به وضعیت توزیع و تخصیص اعتبارات خواستار توجه بیشتر به اعتبارات بخش آب شد.

بهروز بنیادی نماینده مردم هم  با تأکید برنگاه ویژه دولت و مجلس به بخش آب  از اقدامات آبفا قدردانی کرد.

در پایان جلسه مقرر شد  فاز اول اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب شهر کندر با استفاده از مشارکت مردمی ، همکاری شهرداری و تأمین سه هزارمتر لوله توسط آبفا اجرا شود.

دسته بندی: آب
منبع: امور آبفای شهری خلیل آباد