الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
درخواست مدیرعامل آبفا تربت حیدریه از مسئولان شهرستان و آبفا استان
دوشنبه, 30 فروردين 1400

  اولین جلسه کمیته ارتقاء بهره برداری  آبفا تربت حیدریه در سال 1400 برگزار شد.

 مدیر عامل آبفا تربت حیدریه در این نشست  با  تاکید بر تلاش بیشتر همکاران در  حفظ کمیت و کیفیت آب شهرها و روستاها افزود: باتوجه به وضعیت بارش ها در سال آبی جاری ، برای تامین آب شهروندان و روستائیان مشکلاتی  خواهیم داشت که این امر  آمادگی لازم را می طلبد.

به گفته علی رضا عباسی باتوجه شرایط کنونی ، مسئولین شهرستان و شرکت آبفای استان بایستی نگاه ویژه ای به تامین آب شهر و روستاهای تربت حیدریه داشته باشند.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
کم فشاری آب در خیابان ابوذر شهر تربت حیدریه مرتفع شد
سه شنبه, 10 فروردين 1400

 

       به گفته رئیس اداره بهره برداری و توسعه شبکه آب شرکت آبفای تربت حیدریه باتوجه به افت شدید فشار آب در خیابان ابوذر و فرعی های آن در روزهایی اخیر ، اکیپی از کارشناسان اداره  بهره برداری آب و نیروهای اداره اتفاقات با بررسی نقشه ها و حضور در محل و انجام فشارسنجی موفق به شناسایی و رفع سه اتفاق در  داخل کانال برق شدند.ـ

همچنین با رفع انسداد لوله 60 آزبست مشکل کمبود فشار آب منطقه مذکور برطرف شد.

            مهندس جعفر ترکمانزاده افزود: باتوجه به اجرای پروژه توسعه شبکه در بلوار شهیدرجایی این شهرستان به منظور اصلاح زون بندی که قسمتی از آن نیز به پایان رسیده است امیدواریم در آینده نزدیک مشکل کمبود فشار در منطقه  به طور اساسی برطرف شود.

                 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
برگزاری جلسه عمومی شرکت آبفای تربت حیدریه
شنبه, 07 فروردين 1400

جلسه عمومی آبفا تربت حیدریه به منظور جمع بندی اقدامات انجام شده در سال 99 و تبیین اهداف سال جدید با حضور همکاران برگزار شد.

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه در این نشست به بیان اهم اقدامات شرکت در سال 99 و اهداف و سال 1400 پرداخت و از کلیه همکاران خواست با تلاش بیشتر خدمات بهتر و مطلوبتری به مشترکین ارائه دهند.

       در پایان مراسم باتوجه به میلاد حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز از یک جانباز و سه همکاری که به افتخار بازنشستگی نائل  شده بودند  با اهداء گل و لوح   ، قدردانی شد.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
تصویب صورت های مالی 1398آبفا تربت حیدریه
شنبه, 11 بهمن 1399

صورت های مالی 1398 شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه با حضور کلیه اعضاء  مجمع بصورت ویدئوکنفرانس در سالن جلسات ستاد و شرکت آبفای  تربت حیدریه بررسی و تصویب شد.

 در ابتدای  مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه  به تشریح اقدامات و چبرنامه ها ، اهداف و راهکارهای رفع چالش های   پیش روی این شرکت پرداخت وانجام مطالعات طرح تامین آب شهر تربت حیدریه ، تکمیل تصفیه خانه شهرک ولیعصر ، تعیین وضعیت قرارداد برون سپاری بهره برداری و مشترکین ، آموزش کارکنان و پیاده سازی تفکر سیستمی در شرکت را از اهداف مهم شرکت اعلام کرد.

  در ادامه  معاونین ستادی نقطه نظرات خود را در خصوص موارد  مطرح شده اعلام کردند و به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد موجود در مستندات ارائه شده پرداختند.

در پایان صورت های مالی سال 98 آبفا تربت حیدریه مورد تصویب قرار گرفت.

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
نشست مدیر عامل آبفا تربت حیدریه با خبرنگاران: بهره برداری از طرح فاضلاب در تربت حیدریه به 52 درصد رسید
چهارشنبه, 04 تیر 1399

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت‌حیدریه در نشست با خبرنگاران  گفت: بهره برداری از طرح فاضلاب در این شهر به 52 درصد رسید.

صادق یوسفی در همین رابطه  از واگذاری 29هزار انشعاب فاضلاب در تربت حیدریه خبرداد و طول خطوط جمع‌آوری را ۲۳۰ کیلومتر و خط انتقال تا تصفیه‌خانه فاضلاب را ۱۰ کیلومتر اعلام کرد.

به گفته وی پساب خروجی تصفیه خانه فاضلاب که تلاش و هزینه فراوانی برای رفع بو از این واحد بعمل آمد توسط آزمایشگاهی مجهز به طور دائم کنترل می شود.

وی با اشاره به ادغام شرکت های آبفای شهری و روستایی خاطر نشان کرد: آبفای تربت حیدریه به ۶۲ هزار مشترک شهری و ۲۹ هزار و ۱۰۰ مشترک روستایی در سطح شهرستان خدمات ارایه می‌دهد .

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از روستاهای تربت‌حیدریه به صورت مجتمع آبرسانی می شوند افزود: ۱۸ مجتمع آبرسانی در نقاط روستایی شهرستان آب مورد نیاز روستائیان را تامین می‌کند.

یوسفی منابع  تامین آب در شهرتربت حیدریه را ۳۶ حلقه چاه و ۲ چشمه و در روستاها ۵۴ حلقه چاه و ۱۰ چشمه با مجموع توان تولید 910لیتر برثانیه  ذکر کرد و گفت: نیاز آبی شهرستان در پیک مصرف 115لیتر برثانیه است که برای رفع کسری اقدام به خرید آب می شود.

وی خاطر نشان کرد : از ۱۱ حلقه چاه موجود در دشت آبرود هفت حلقه چاه به دلیل خشکسالی های پی در پی از مدار خارج شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت‌حیدریه با بیان اینکه تاکنون بی‌آبی در هیچ روستای شهرستان گزارش نشده است، افزود: با این حال کمبود آب در ساعاتی از شبانه‌روز در ۳۵ روستا قابل مشاهده است.

وی مطالبات شرکت آبفا از مردم و دستگاه های دولتی را 45 میلیارد ریال عنوان کرد و از مشترکان خواست برای جلوگیری از اخلال در روند خدمت رسانی ، نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.

 

دسته بندی: عمومی
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه