افزایش 24درصدی درآمد شرکت آبفا شهرستان سبزوار
سه شنبه, 20 آبان 1399

معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار از افزایش 24 درصدی درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی کریمی گفت : از اقدامات و دلایل افزیش در آمد بالا بردن سطح صحت قرائت و کوتاه کردن دوره قرائت می باشد.

وی ضمن تشریح مشکلات این شرکت در وصول بدهی ها به عواقب و عوارض ناشی از عدم پرداخت بدهی مشترکین اشاره کرد و گفت : تداوم استمرار خدمت رسانی این شرکت منوط به پرداخت به موقع آب بهای مصرفی و پرداخت معوقات توسط مشترکین بوده است.

وی اضافه کرد : بدهی ادارات به این شرکت حدود 40 میلیارد ریال می باشد.

حسین ریاضی گفت : با برنامه ریزی و تلاش همکاران حوزه مشترکین به زودی شاهد بهبود وضعیت وصول مطالبات که منجر به بهبود کیفیت خدمات مشترکین می شود ، خواهیم بود.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
اجرای دوهزارو771متر شبکه جمع آوری فاضلاب در سبزوار
یکشنبه, 18 آبان 1399

رییس اداره بهره برداری فاضلاب شرکت آبفا شهرستان سبزوار از اجرای دو هزارو 771 متر شبکه جمع آوری فاضلاب در سبزوار در هفت ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، سید علی شایقی گفت : هزینه این پروژه از محل اعتبارات جاری ، پروژه های عمرانی و مشارکت های مردمی تامین شده است .

وی افزود :از ابتدای اجرای طرح مذبور تاکنون حدود 485 کیلومتر شبکه فاضلاب در این شهر اجراشده و 85 کیلومتر دیگر از این شبکه با اعتبار هزار میلیارد ریال باقی مانده است ومناطق کلاته سیفر ، بهاران ، ماهان ، صالح آباد و پیاده روهای سطح شهر و قدس هم از جمله مناطقی هستند که هنوز شبکه فاضلاب در آن اجرا نشده است .

دسته بندی: فاضلاب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
پذیرش دو مقاله همکاران آبفا سبزوار در سومین کنگره علوم ومهندسی آبفا ایران
یکشنبه, 18 آبان 1399

دو مقاله همکاران شرکت آب و فاضلاب سبزوار در سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران در دانشگاه شیراز مورد پذیرش قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ،یک مقاله توسط حسین ریاضی ، احسان ثابتی ،سید علی شایقی  وحسین چشمی با عنوان  بررسی امکان استفاده از لجن تخلیه شده برکه بی هوازی در مصارف کشاورزی  و مقاله بعد توسط حسین ریاضی ، سید علی شایقی ، مصطفی جلالی فر و مصطفی ترخاصی در مورد تخلیه لجن به روش تر توسط ربات شناور و تاثیر آن بر قرایند تصفیه تهیه شده که جهت ارائه شفاهی پذیرفته شده است است.

دسته بندی: مقالات
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت
یکشنبه, 11 آبان 1399

جلسه طرح و برنامه روابط عمومی با حضور مسئولان روابط عمومی شهرهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، داورزن ، خوشاب و فیروزه در شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت :  روابط عمومی  از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین منظور فعالیت های خلاقانه و مدبرانه در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد .

حسین ریاضی افزود : اطلاع رسانی دقیق و جامع از اقدامات و مجموعه فعالیت های صورت گرفته از وظایف روابط عمومی می باشد که در این راستا نباید از هیچ اقدامی دریغ شود.

این مسئول ادامه داد : عملکرد روابط عمومی در تغییر رفتار شهروندان تاثیر گذار است و شناسایی جامعه هدف برای تعیین نوع و نحوه اطلاع رسانی ضروری می باشد.

در ادامه رییس گروه آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی عملکر شش ماهه آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی راتشریح کرد.

رییس گروه ارتباط با رسانه ها شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم بر  اطلاع رسانی به موقع و شفاف تاکید کردو توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی را امکان پذیر ندانست.

وی افزود : بخش رسانه ای و افکار عمومی برای ما مهم است و باید تلاش کنیم اقدامات و فعالیت ها به درستی توسط رسانه ها منتقل شود.

 در ادامه مسئولان روابط عمومی عملکرد شش ماهه و مشکلات حوزه کاری خود را تشریح کردند .

 در پایان مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : ماهیت این جلسه حل مشکلات و ارائه راهکارها ، انتقادها ، انتظارات و عملکرد می باشد.

سعید روزی نقش ، جایگاه و وظایف روابط عمومی ها برای دستیابی به اهداف مورد نظر را خاطر نشان کرد و در همین رابطه صداقت در گفتار ، مردم داری ، افزایش اطلاعات  و تقویت کانال های اطلاع رسانی برای مسئولان روابط عمومی را ضروری دانست.                                                                                   

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
بازدیدمعاون بهره برداری وتوسعه آب ازپروژه های آبفا سبزوار
دوشنبه, 30 تیر 1399

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار و از پروژه های آب آبفا این  شهرستان  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مهدی جهان طلب  با حضور در منطقه از پروژه اتصال خط 600 چدن به مخزن 20 هزار مترمکعبی جاده اسفراین واتصال قسمتی از شبکه توزیع مجتمع آبرسانی رسالت به مخزن 20 هزار مترمکعبی بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار در جریان این  بازدید گزارشی از وضعیت آب شرب  شهرستان را ارائه داد و گفت : هدف از اجرای این پروژه ها  رفع مشکل کمبود آب شرب روستای کهنه آب اعلام کرد.

 معاون بهره برداری وتوسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم در جلسه ای  با همکاران بهره برداری آبفا سبزوار،  اقدامات اولویت ها ، مشکلات آب مجتمع های روستایی ، حوزه شهری و پیشرفت پروژه ها را بررسی کرد.

 

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار
مرتفع شدن مشکل کمبود آب شرب روستای کهنه آب سبزوار
یکشنبه, 29 تیر 1399

 بخشدار مرکزی شهرستان سبزوار گفت : مشکل کم آبی و افت فشار آب روستای کهنه آب با اقدامات مناسب و مدیریت خوب آبفای شهرستان تا انداز زیادی مرتفع  شد.

علی رضا یحی آبادی افزود: با اجرای پروژه تامین نه تنها مشکل آب شرب کهنه بلکه روستاهای همجوار شامل سنگ سفید ، رازقند ، عشرت آباد که از مجتمع رسالت مشروب می شوند رفع خواهد شد.

وی اظهار داشت : بخش مرکزی دارای 54 روستا  با جمعیت 26 هزار نفر می باشد که با اقدامات خوبی که امسال انجام شد مشکلات آبی روستاهای بخش مرکزی مرتفع شد.

وی اضافه کرد : روستای کهنه آب با جمعیت بالغ بر سه هزار نفر  در حاشیه شهر واقع  است .

دسته بندی: آب
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب سبزوار