تاکید بر عدم قطع برق تاسیسات آب امور درگز در پیک مصرف
چهارشنبه, 19 خرداد 1400

 نشست مدیر امور درگز با مسئولین شهرستان در خصوص عدم قطع برق تاسیسات آب در پیک مصرف برگزار شد.

در این جلسه که به همت آبفا درگز برگزار شد مدیر این امور با توجه به گرمای زود رس و افزایش مصرف آب ، خواستار عدم قطع برق تاسیسات آبرسانی به شهروندان و روستائیان شد.

در این نشست پیرو درخواست رضا تیموری رضا تیموری مدیر آبفا ، فرماندار وبخشداران بر مساعدت مدیریت برق شهرستان در این زمینه تاکید کردند.

 

دسته بندی: عمومی
مکان: درگز
دبی چاه 3 نوخندان افزایش یافت
پنج شنبه, 27 خرداد 1395

مدیر امور آبفای درگز از افزایش دبی چاه 3 نوخندان از 10به 33لیتردر ثانیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب درگز رضا تیموری افزود: این عملیات  با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده حوزه مهندسی و توسعه انجام شد.

 وی با بیان اینکه  چاه 3نوخندان به شکل دستی حفر شده است اظهار امیدواری کرد: با افزایش دبی چاه های منطقه نوخندان در سالجاری و مدیریت صحیح توزیع و مصرف ، تابستان امسال پشت سر گذاشته شود.

دسته بندی: آب
مکان: درگز
نصب 96 فقره انشعاب آب مسکن مهر در درگز
چهارشنبه, 28 فروردين 1392

با اجرای 450 متر شبکه لوله گذاری ، 96 فقره انشعاب آب شرب مسکن مهر در شهر درگز نصب و آماده بهره برداری شد. به گزارش روابط عمومی آبفای درگز این میزان شبکه در مدت کمتر از یک هفته اجرا شد. سرپرست امور آبفای درگز در همین رابطه از توافق بعمل آمده با معاونت مشترکین ومهندسی و توسعه شرکت آبفای خراسان رضوی در راستای   خدمات رسانی دولت به افراد فاقد مسکن خبر داد و گفت: این امور از تمام ظرفیت نیروی انسانی و تجهیزاتی خود برای تامین آب واحدهای مسکن مهر درگز استفاده کرده است . صانع جنس لوله های مورد استفاده در اجرای شبکه را پلی اتیلن با قطر 90 میلیمتر، اعلام کرد و اظهار داشت: برای اجرای این شبکه 511میلیون و 480هزار ریال اعتبار به مصرف رسیده است. وی  بهره گیری از سرعت ، دقت و کیفیت را در ارائه خدمات حائز اهمیت دانست و بر جلب هر چه بیشتر رضایت مشترکان تاکید کرد.

 

دسته بندی: آب
مکان: درگز
وضعیت اعتبارات آبفا درگز بستانکار شد
یکشنبه, 26 آذر 1391

مدیر امور آب و فاضلاب درگز اعلام کرد: با دریافت مبلغ 5 میلیارد ریال از محل افزایش ظرفیت قرارداد انشعابات ، وضعیت اعتبارت  این امور از بدهکاری به بستانکاری و مثبت شدن تغییر جهت داد. به گزارش روابط عمومی آبفا خراسان رضوی حسن حبیبی همچنین با اشاره به عمر 20 ساله این امور از به روز رسانی نصب انشعاب های آب و کاهش مدت انتظار از یک ماه به 10 روز در شهر درگز خبر داد و در ادامه اظهار داشت: با هدف ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی حاشیه شهر درگز 50 فقره انشعاب آب غیر مجاز در این منطقه شناسایی و به مجاز تبدیل شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: درگز
شناسایی 55 انشعاب غیر مجاز آب درشهر درگز
چهارشنبه, 22 آذر 1391

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب درگز در راستای یکپارچه سازی مشترکین و بمنظور کاهش میزان پرت آب و افزایش در آمد های پنهان ، امور آب و فاضلاب درگز با هماهنگی حوزه انتظامی شهرستان و واحدهای درون سازمانی ،حقوقی ،مشترکین واتفاقات ،طی یک ماه گذشته موفق به شناسایی  55ا نشعاب غیرمجاز آب شد که بعضاً بطور متوسط 5تا 10سال از شبکه آب شرب شهر مصارف غیر مجاز داشتند.

دسته بندی: عمومی
مکان: درگز
آغاز به کار حلقه صالحین در آبفا درگز
چهارشنبه, 24 آبان 1391

به گزارش مسئول روابط عمومی امور آب و فاضلاب درگز:

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: درگز