اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب
چهارشنبه, 26 آبان 1400

سرپرست آموزش وپرورش شهرستان تایباد برای همکاری با آبفا در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و درست آب  اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان تایباد  در جلسه ای که به میزبانی آموزش وپرورش شهرستان برگزار شد ، محمد امین باباغیبی  مدیر امور آبفای تایباد با اشاره به پتانسیل تعامل سازنده این امور با آموزش وپرورش گفت : همکاری وتعامل برای ایجاد وتوسعه فرهنگ مدیریت ورعایت الگوی مصرف آب امری ضروری است و مجموعه آموزش وپرورش به عنوان یک نهاد تعلیم وتربیت می تواند بیشترین تاثیرگذاری را دراین زمینه داشته باشد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان تایباد در این جلسه ، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه آبفای تایباد در امر سقایت همشهریان گفت : با بهره گیری از ظرفیت های موجود ، نظیرشبکه‌ های آموزش مجازی می توان محتوا و برنامه های تولید شده در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب را به دانش آموزان و خانواده آن ها ارائه داد و از این طریق فرهنگ سازی را از سنین پایین بنا نهاد.

دکتر مقدم افزود : آموزش وپرورش آمادگی دارد در زمینه فرهنگ سازی و ترویج مصرف بهینه و درست آب ، کمال همکاری را با آبفا داشه باشد.

 

 

دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: تایباد
اصلاح خط انتقال آب شرب اضطراری شهر مشهدریزه
شنبه, 20 آبان 1396

خط انتقال آب از چاه آب شرب روستای سمنگان به شهر مشهد ریزه به طول دو هزار و200متر اصلاح شد.میثم حسن زاده مسئول فنی امور آبفای تایباد با ذکر این خبر بیان داشت: این خط در نتیجه بحران آبی سال 1395 بصورت اضطراری اجرا و در مهر ماه سال جاری بصورت اصولی اصلاح و بازسازی شد.وی اعتبار این پروژه را بالغ بر300میلیون ریال اعلام و ابراز امیدواری کرد با مساعدت مدیران شرکت آبفای خراسان رضوی کسری لوله مورد نیاز پروژه تامین شود.

دسته بندی: آب
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی
آغازعملیات اجرایی پروژه خط انتقال فاضلاب شهر تایباد
شنبه, 20 آبان 1396

 اجرای قطعه پایانی خط انتقال فاضلاب شهر تایباد از محل مزار شهدا تا تصفیه خانه فاضلاب با حضور عوامل اجرایی آغاز شد.میثم حسن زاده مسئول فنی امور آبفای تایباد با اشاره به این مطلب بیان داشت: این پروژه شامل احداث جاده دسترسی به تصفیه خانه بطول یک هزارو 400متر و اجرای خط انتقال با قطر 800میلی متر با غلاف بتن مسلح می باشد.

وی اعتبار این پروژه را بالغ بر 20میلیارد ریال و زمان اجرای آن را نه ماه اعلام کرد.

دسته بندی: فاضلاب
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی
آغاز پروژه اصلاح بخشی از شبکه فرسوده توزیع آب شرب شهر کاریز
شنبه, 25 شهریور 1396

پروژه اصلاح بخشی از شبکه فرسوده توزیع آب شرب شهرکاریز آغاز شد.

مدیر امور آبفای تایباد با بیان این مطلب افزود:  این پروژه  با اعتبار سه هزار و600 میلیون ریال اجرا می شود.

مرتضی اشراقی مشخصات پروژه را شاملسه هزار و600 مترلوله گذاری و احداث نه باب حوضچه و بازسازی بیش از 350 انشعاب دانست و ابراز امیدواری کرد با تکمیل و اجرای این پروژه میزان پرت آب در این شهر کاهش قابل توجهی یابد.

دسته بندی: آب
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی
تجلیل فرماندار از همکار نمونه امور تایباد
پنج شنبه, 09 شهریور 1396

همزمان با هفته دولت مراسم تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان تایباد در محل سالن سروش آموزش و پرورش و به میربانی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این مراسم  فرماندار تایباد با تبریک روز کارمند شاخصه اصلی کارمند نمونه را کسب رضایت و تکریم ارباب رجوع و رعایت نظم در محیط کار برشمرد.

حسین شرافتی بررعایت اخلاق اسلامی در برخورد با مراجعان به عنوان وظایف کارکزاران نظام اسلامی تاکید کرد.

لازم به ذکر است در این مراسم محمدامین باباغیبی همکار آبفای تایباد به عنوان کارمند نمونه مورد تجلیل قرار گرفت.

دسته بندی: عمومی
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی
برگزاری جلسه آموزش ایمنی کلرزنی درآبفای تایباد
دوشنبه, 23 مرداد 1396

کلاس آموزشی ایمنی کلرزنی با حضور اپراتورهای ایستگاه های کلرزنی در محل امور آبفای تایباد برگزار شد.

در این جلسه باباغیبی کارشناس کنترل کیفی امور ضمن اشاره به مخاطرات کار با آب ژاول نحوه استفاده از کمک های اولیه را برای کمک به افراد آسیب دیده  با آب ژاول را  آموزش داد.

مرتضی اشراقی مدیرامور آبفای تایباد هم رعایت  نکات ایمنی در کار با مواد شیمیایی،  را وظیفه اصلی ایستگاه های کلرزنی برشمرد و سپس باقرپور مدیر دفتر حقوقی شرکت آبفای خراسان رضوی  جنبه های حقوقی عدم رعایت اصول ایمنی توسط پرسنل را به اطلاع رساند و بر استفاده کارکنان از لوازم حفاظت فردی تاکید کرد.

دسته بندی: عمومی
مکان: تایباد
منبع: روابط عمومی