اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب

دوشنبه, 26 ارديبهشت 1401
ایمیل   |   چاپ
اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب

سرپرست آموزش وپرورش شهرستان تایباد برای همکاری با آبفا در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و درست آب  اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان تایباد  در جلسه ای که به میزبانی آموزش وپرورش شهرستان برگزار شد ، محمد امین باباغیبی  مدیر امور آبفای تایباد با اشاره به پتانسیل تعامل سازنده این امور با آموزش وپرورش گفت : همکاری وتعامل برای ایجاد وتوسعه فرهنگ مدیریت ورعایت الگوی مصرف آب امری ضروری است و مجموعه آموزش وپرورش به عنوان یک نهاد تعلیم وتربیت می تواند بیشترین تاثیرگذاری را دراین زمینه داشته باشد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان تایباد در این جلسه ، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه آبفای تایباد در امر سقایت همشهریان گفت : با بهره گیری از ظرفیت های موجود ، نظیرشبکه‌ های آموزش مجازی می توان محتوا و برنامه های تولید شده در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب را به دانش آموزان و خانواده آن ها ارائه داد و از این طریق فرهنگ سازی را از سنین پایین بنا نهاد.

دکتر مقدم افزود : آموزش وپرورش آمادگی دارد در زمینه فرهنگ سازی و ترویج مصرف بهینه و درست آب ، کمال همکاری را با آبفا داشه باشد.

 

 

اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
مکان: تایباد
کد خبر:  18477
بازدید:  145
نظرات برای اعلام آمادگی آموزش و پرورش تایباد برای کمک به فرهنگ سازی مصرف بهبنه آب
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی