الکتروپمپ چاه شماره( 1 ) ازغند تربت حیدریه جایگزین شد
یکشنبه, 02 تیر 1398

 معاون بهره برداری  شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:الکتروپمپ تعمیرشده چاه شماره یک دشت ازغند تربت حیدریه که به عنوان چاه رزرو  بعد از تست و مشخص شدن اشکال توسط کارشناس انرژی جایگزین شد.

 حمید غیورصفار کارشناس مسئول انرژی شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه کفت : این پمپ که از نوع 374/9 و 110 کیلووات می باشد  در عمق 200 متری نصب شد.

 

دسته بندی: آب
منبع: شرکت ابفای تربت حیدریه
بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
بررسی وضعیت سیستم تله متری آبفای تربت حیدریه
شنبه, 17 مهر 1400

 جلسه بررسی وضعیت تله متری شرکت آبفای تربت حیدریه  برگزار شد.  بنا بر این گزارش ،  جلسه تله متری استان جهت بررسی قرارداد تعمیر و نگهداری سیستم تله متری شرکت های تبصره 2به صورت وئو کنفرانس با حضور مهندس محمدی ( آبفای کشور) ، معاون بهره برداری شرکت آبفای خراسان رضوی مهندس جهان طلب   و شرکت های تبصره دو برگزار شد . دراین جلسه ضمن تبادل نظر در خصوص قرارداد نگهداری و راهبردی سیستم های تله متری مقرر شد ،  شرکت های تبصره دو برای   نظام مند شدن تعمیرات و نگهداری و همچنین مدیریت بر خرید تجهیزات یدکی،  از شرکت های واجد صلاحیت استفاده و در صورت وجود پیماکاران بومی نسبت به معرفی آن ها برای  تایید صلاحیت اقدام کنند .

دسته بندی: آب
منبع: تربت حیدریه
برگزاری جلسه حراست های شهرهای تابعه غرب خراسان رضوی در سبزوار
شنبه, 17 مهر 1400

دومین جلسه شورای هماهنگی و هم اندیشی حراست ها با حضورمدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی و کارشناس IT  ، رابطین حراست های آب وفاضلاب خوشاب – داورزن- جوین و جغتای و رییس حراست و امور محرمانه سبزوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ،در این جلسه چشمی  رئیس حراست و امور محرمانه سبزوار گزارشی از عملکرد شش ماهه اول  حراست درسال 1400   ارائه داد. در ادامه مدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی  به جایگاه و اهمیت اخلاق و  نهادینه شدن اخلاق نیکو در تمام مراحل زندگی پرداخت. محمد ترکمانی   با بیان اینکه جایگاه حراست در آب و فاضلاب  بسیار مهم و خطیر است افزود: همکاران حراست باید از مهارت های ارتباطی لازم  را در قالب رفتار سازمانی ومخاطب شناسی  با هدف جذب مخاطب و اعتماد سازی بین نیروها و مشترکین عوامل اجرایی برخوردار شوند. درادامه  مهندس ترکمانی و همکاران از ایستگاه پمپاز استیر بازدید کردند و رهنمود های لازم جهت حفاظت از مجموعه را ارائه کرد. در انتها نیز با نثار فاتحه بر سرمزارشهدای سبزوار و همچنین مرحوم  اسماعیلی نیا  مدیر اسبق امور خوشاب جلسه به اتمام رسید .

 

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
نصب دستگاه کلرزن آب در 5 روستا شهرستان سرخس
سه شنبه, 30 شهریور 1400

مدیر آبفا سرخس عملکرد شش ماه نخست  این امور در حوزه سلامت و‌ کنترل کیفی آب را تشریح کرد.

امیر پوروحدتی از نصب پنج دستگاه کلرزن آب در روستاهای این شهرستان خبرداد  که از این تعداد دو مورد در روستاهای غیر تحت پوشش و‌کم برخوردار ، یک مورد در  روستای تازه تحویل و دو‌مورد هم برای پایداری کلر باقیمانده شبکه توزیع در دو روستای دیگرشهرستان نصب شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین با هدف ارتقاء سطح کیفی آب آشامیدنی ، ۱۱هزارو۳۲۰ متر مکعب از مخازن ذخیره این امور شستو شده است.

وی با اشاره به ضرورت کنترل کیفیت آب شرب اظهار داشت: این امور با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناس کنترل کیفی برای حفظ سلامت مشترکان تلاش می کند.

 وی در همین رابطه اظهار داشت: در نیمه اول امسال نسبت به  57 مورد نمونه برداری شیمیایی از منابع تامین آب برای ارزیابی پارامترهای شیمیایی و فیزیکی اقدام  شده است. 

به گفته وی نمونه برداری و پایش  میکروبی و کلرسنجی از شبکه توزیع آب شرب شهرستان هم روزانه انجام می شود.

 

دسته بندی: آب
مکان: سرخس
منبع: روابط عمومی امور آب و فاضلاب سرخس
اجرای پروژه آبرسانی به مجموعه آبی و فرهنگسرای جدید تربت حیدریه
یکشنبه, 21 شهریور 1400

        معاون بهر برداری شرکت آبفای تربت حیدریه  از اجرای  پروژه توسعه شبکه آب جهت آبرسانی به مجموعه آبی و فرهنگسرای جدید اداره ارشاد اسلامی شهرستان به طول حدود  ۷۰۰ متر  خبر داد.

         وی افزود :  در راستای تامین آب مجموعه ورزشی آبشار تربت حیدریه و در خواست شهرداری  ، این شرکت پس از اخذ مجوز مربوطه از معاونت مشترکین شرکت آبفای استان و با مشارکت مجموعه فوق از طریق پیمانکار اقدام به حفاری و اجرای 700 متر لوله گذاری با لوله 110 پلی اتیلن    و اجرای 30 متر لوله گالوانیزه 4 اینچ و پیگیری خرید و نصب کنتور هوشمند 2 اینچ جهت مجموعه فوق را انجام تا امکان استفاده از مجمو عه فوق جهت شهروندان شهرستان پس از بهره برداری مجموعه حاصل شود.

         مدیر عامل شرکت آبفای تربت حیدریه هم این اقدام را گامی بزرگ  درجهت پیاده سازی برنامه های فرهنگی شهرستان اعلام کرد .

دسته بندی: آب
منبع: تربت حیدریه

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان