نصب پکيج های بومی سازی شده تصفيه فاضلاب در شهرهاي طرقبه ، شانديز و گناباد

جمعه, 01 بهمن 1400
ایمیل   |   چاپ
نصب پکيج های بومی سازی شده تصفيه فاضلاب در شهرهاي طرقبه ، شانديز و گناباد

مدیر امور طرح های توسعه فاضلاب  آبفاي خراسان رضوي از نصب پکيج های تصفيه فاضلاب درمناطقي از شهرهاي طرقبه ، شانديز و گناباد خبرداد.
سیدمهدی راشدی افزود: اين سيستم های تصفیه فاضلاب که توسط متخصصان داخلي بومي سازي شده است در دیگر مناطق نیز نصب خواهد شد.
وی با اشاره به طرح های در دست اجراي شبکه فاضلاب در شهرهای گناباد ، طرقبه ، بجستان، تايباد، قوچان، گلبهار، سبزوار، تربت حيدريه، تربت جام و نيشابور افزود: طرح تکميل شبکه فاضلاب نيشابور به روش بيع متقابل در مرحله عقد قرارداد با سرمايه گذار بخش خصوصي می باشد.
وی خاطر نشان کرد: طرح تکميل  و بهره برداري از فاضلاب شهر تربت حيدريه نيزبه يک گروه سرمايه گذار تحويل شده که به روش بيع متقابل (BUY BACK) اجرا مي شود.
وي افزود: در اين طرح اجرای 100کيلومتر شبکه ، نصب انشعابات و احداث تصفيه خانه جديد و ارتقاء تصفيه خانه فعلي فاضلاب در دستور کار می باشد که پس از تکميل و بهره برداري از پساب فاضلاب به مدت 25سال در اختيار سرمايه گذار قرار مي گيرد.
وي اعلام کرد : پروژه فاضلاب شهرک توحيد سبزوار به روش BOT (خريد تضميني پساب فاضلاب)  به ظرفيت 15هزار مترمکعب در شبانه روز و با سرمايه روز 600ميليارد ريال 32 درصد پيشرفت فيزيکي دارد و 85هزار نفرجمعيت را تحت پوشش مي گيرد.
وي میزان سرمایه گذاری روز تصفيه خانه فاضلاب شهر گلبهار با ظرفيت 30هزارمترمکعب در شبانه روز را هم هزارو200 ميليارد ريال ذکر کرد و اظهار داشت: تصفيه خانه جديد گلبهار که در مرحله بهره برداری آزمایشی قراردارد براي 200هزار نفر جمعيت طراحي شده است.

دسته بندی: فاضلاب
کد خبر:  11881
بازدید:  245
نظرات برای نصب پکيج های بومی سازی شده تصفيه فاضلاب در شهرهاي طرقبه ، شانديز و گناباد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان