برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت

پنج شنبه, 23 ارديبهشت 1400
ایمیل   |   چاپ
برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت

جلسه طرح و برنامه روابط عمومی با حضور مسئولان روابط عمومی شهرهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، داورزن ، خوشاب و فیروزه در شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت :  روابط عمومی  از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین منظور فعالیت های خلاقانه و مدبرانه در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد .

حسین ریاضی افزود : اطلاع رسانی دقیق و جامع از اقدامات و مجموعه فعالیت های صورت گرفته از وظایف روابط عمومی می باشد که در این راستا نباید از هیچ اقدامی دریغ شود.

این مسئول ادامه داد : عملکرد روابط عمومی در تغییر رفتار شهروندان تاثیر گذار است و شناسایی جامعه هدف برای تعیین نوع و نحوه اطلاع رسانی ضروری می باشد.

در ادامه رییس گروه آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی عملکر شش ماهه آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی راتشریح کرد.

رییس گروه ارتباط با رسانه ها شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی هم بر  اطلاع رسانی به موقع و شفاف تاکید کردو توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی را امکان پذیر ندانست.

وی افزود : بخش رسانه ای و افکار عمومی برای ما مهم است و باید تلاش کنیم اقدامات و فعالیت ها به درستی توسط رسانه ها منتقل شود.

 در ادامه مسئولان روابط عمومی عملکرد شش ماهه و مشکلات حوزه کاری خود را تشریح کردند .

 در پایان مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : ماهیت این جلسه حل مشکلات و ارائه راهکارها ، انتقادها ، انتظارات و عملکرد می باشد.

سعید روزی نقش ، جایگاه و وظایف روابط عمومی ها برای دستیابی به اهداف مورد نظر را خاطر نشان کرد و در همین رابطه صداقت در گفتار ، مردم داری ، افزایش اطلاعات  و تقویت کانال های اطلاع رسانی برای مسئولان روابط عمومی را ضروری دانست.                                                                                   

 

برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت
دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
کد خبر:  15691
بازدید:  166
نظرات برای برگزاری جلسه طرح وبرنامه روابط عمومی 6 شهر استان در شرکت سبزوار در شرکت
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان