تاکید امام حمعه نیشابور بر جلوگیری از آبیاری فضای سبز با آب شرب در روستاها

چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
ایمیل   |   چاپ
    تاکید امام حمعه نیشابور بر جلوگیری از آبیاری فضای سبز با آب شرب در روستاها

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارعلی رضا اخویان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات حوزه آب و فاضلاب شهرستان طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفای روستایی و شهری را ارایه و از خدمت رسانی به 305روستای تحت پوشش خبرداد.

 وی با بیان اینکه هر کدام از این روستاها مشکلات خاص خود را دارند تاکید کرد: آب شرب مورد نیاز این مناطق با تلاش شبانه روزی همکاران با کمترین مشکل تامین می شود.

وی همچنین خواستار ادامه هم یاری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نیشابوربرای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب از طریق تریبون های نماز جمعه شد.

امام جمعه نیشابور هم با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آب و فاضلاب شهرستان در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: با توجه به کاهش نزولات آسمانی ، جلوگیری ازهدر رفت آب ، نشت یابی و اصلاح شبکه های توزیع آب شهری بدلیل فرسودگی و قدمت بالای عمر، بایستی در اولویت کار قرار گیرد. 

حجت الاسلام یعقوبی برجلوگیری از مصرف آب شرب در روستاها  برای آبیاری فضای سبز تاکید کرد و اظهار داشت:طبق سنوات گذشته از طریق تریبون نماز جمعه و مساجد در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب همکاری لازم انجام خواهد گرفت.

 

    تاکید امام حمعه نیشابور بر جلوگیری از آبیاری فضای سبز با آب شرب در روستاها     تاکید امام حمعه نیشابور بر جلوگیری از آبیاری فضای سبز با آب شرب در روستاها
دسته بندی: مصاحبه
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور
کد خبر:  16706
بازدید:  68
نظرات برای تاکید امام حمعه نیشابور بر جلوگیری از آبیاری فضای سبز با آب شرب در روستاها
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان