تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی

دوشنبه, 05 مهر 1400
ایمیل   |   چاپ
تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش  روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی

سرپرست امور آبفاي گناباد در ديدار با جامعه روحانیت اين شهرستان، بر نقش موثر جامعه روحانیت در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف بهينه آب تاكيد كرد و گفت: همراهي جامعه روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي امری مهم و ضروري است.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد، دراین نشست  که به مناسبت  هفته صرفه‌جویی در مصرف آب، انجام شد، جواد سالاری با اشاره به بحران کم‌ آبی، بر ضرورت همراهي مردم در پرهیز از اسراف و نهادينه شدن فرهنگ صرفه جويي تاكيد كرد و گفت: باید با تلاش گسترده و تغيير الگوي مصرف، صرفه‌جویی به فرهنگی عمومی تبدیل شود که این امر یاری روحانیت  را می‌طلبد.

 وی افزود: روحانیت  می‌تواند از طريق تريبون مساجد و محافل دینی و مذهبی  و با دعوت مردم به صرفه جويي در مصرف آب، مجموعه آبفا را در نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه ياري کند.   

سالاری  با اشاره به بحران منابع آبي استان و تنش كم آبي در شهرستان گناباد و نیز اظهار داشت: براي گذر از  تنش  تابستان پيش رو، نياز به مشاركت مردم در مديريت مصرف بهينه آب داريم و در اين رابطه ائمه جمعه و جماعات با برنامه های منسجم خود به خوبی می توانند فرهنگ صرفه جویی آب را در جامعه نهدینه کنند.

در پایان  بروشور راهکارهای صرفه جویی در مصرف اب بین حاضرین  توزیع شد.

تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش  روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش  روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی
دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد
کد خبر:  17351
بازدید:  68
نظرات برای تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان