نماینده مردم نیشابور اقدامات آبفا این شهرستان را با اهمیت توصیف کرد

پنج شنبه, 23 ارديبهشت 1400
ایمیل   |   چاپ
نماینده مردم نیشابور اقدامات آبفا این شهرستان را با اهمیت توصیف کرد

مدیر عامل شرکت اب و فاضلاب شهرستان نیشابور در دیدارهاجر چنارانی نماینده مردم شهرستان های نیشابور و فیروزه گزارش اقدامات و عملکرد شرکت در سال گذشته را ارایه داد.

علی رضا اخویان از حمایت های بسیار خوب و پیگیری های  دکتر چنارانی در بحث تامین آب به ویژه پروژه روستاهای شادمهرک و مبارکه و همچنین همکاری در عقد قرارداد فولاد با شرکت آب و فاضلاب تقدیر کرد.

 دکترهاجر چنارانی هم از زحمات و تلاش های شبانه روزی  مدیر عامل وکارکنان شرکت آب و فاضلاب  در خدمت رسانی مطلوب و تامین آب شرب  پایدارو سالم به مشترکان ، علیرغم مشکلات فراوان قدردانی کرد و با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی خط انتقال فوشنجان و حفر چاه های روستای چاه سالار و کاریزصبا و یک لنگه به ویژه خط انتقال دوهزارو300متری روستاهای شادمهرک و مبارکه ،این اقدامات با اهمیت توصیف کرد.

 وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب جزء ادارات برتر در امر خدمات رسانی و سقایی به مردم می باشد گفت: ما همچنان با تمام قوت و قدرت از شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور به جهت عملکرد خوب حمایت می کنیم و امیدواریم همچون سال گذشته با همت و تلاش مضاعف شاهد تامین آب شرب و کاهش مشکلات و رسیدن به نقطه سر به سر در کسری آب باشیم.

 

نماینده مردم نیشابور اقدامات آبفا این شهرستان را با اهمیت توصیف کرد نماینده مردم نیشابور اقدامات آبفا این شهرستان را با اهمیت توصیف کرد
دسته بندی: عمومی
مکان: نیشابور
منبع: شرکت آب و فاضلاب نیشابور
کد خبر:  16713
بازدید:  74
نظرات برای نماینده مردم نیشابور اقدامات آبفا این شهرستان را با اهمیت توصیف کرد
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان