موفقیت همکار آبفا خراسان رضوی در آزمون جهانی " IELTS"

دوشنبه, 26 ارديبهشت 1401
ایمیل   |   چاپ
موفقیت همکار آبفا خراسان رضوی در آزمون جهانی

همکار شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی موفق به کسب نمره بالا در آزمون بین المللی زبان انگلیسی ایلتس(IELTS) شد.

آزمون "آیلتس IELTS" که یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان به شمار می آید و  در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها قابل استفاده است در ۲۷۰ مرکز امتحانی در ۱۱۰ کشور دنیا از جمله ایران  برگزار می‌شود. 

این آزمون با نمره بندی یک تا نه در دو سطح "جنرال" و "آکادمیک" توسط دانشگاه کمبریج انگلستان ، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود و در دانشگاه‌هایی نظیر "کمبریج" ، "آکسفورد" و "هاروارد" قابل استناد است.

هوشیار اکبری رئیس آزمایشگاه های شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی توانست دراین آزمون  با چهار مهارت خواندن ، نوشتن ، شنیدن و صحبت کردن  نمره 7 از 9 را احراز و مدرک "آیلتس" دریافت کند. 

وی که  برای شرکت در این آزمون هشت ماه مطالعه  مستمر داشته است اظهار داشت: دو سال قبل نمره شش دریافت کردم (جنرال) که در سال جاری این عدد به هفت(آکادمیک) ارتقاء پیدا کرد.

وی این نمره را قابل ارائه به دانشگاه های تراز اول دنیا دانست ودلیل تلاش شبانه روزی برای کسب این مدرک را ضرورت ارتباط کاری نزدیک با مراکز معتبر علمی در خارج از کشور و همچنین شرکت در سمینارها، کنفرانس ها و نمایشگاه ها اعلام کرد که تسلط به زبان انگلیسی را اجتناب ناپذیر کرده است و به همین واسطه به روز نگه داشتن سطح زبان انگلیسی برای کلیه کارشناسان شرکت آبفا توصیه می شود. 

 

 

 

 

موفقیت همکار آبفا خراسان رضوی در آزمون جهانی
دسته بندی: فرهنگی، ورزشی
کد خبر:  19079
بازدید:  189
نظرات برای موفقیت همکار آبفا خراسان رضوی در آزمون جهانی " IELTS"
نام
ایمیل
متن
کد امنیتی
 

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان