بازديد معاون بهره برداري آبفاي خراسان رضوي از خط انتقال آسیب دیده از سيلاب درفيض آباد
دوشنبه, 26 فروردين 1398

معاون بهره برداري شركت آبفاي خراسان رضوي  از خط انتقال مخزن شهر فيض آباد   كه در اثر سيلاب خسارت  وارد شده بود بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي امور آبفاي فيض آباد این خط 500 در پی ورود سامانه بارشي وبروز سيلاب در منطقه مه ولات در ايام نوروز، دچار آسیب شده بود که با جایگزینی خط 400 از قطع آب جلوگیری بعمل آمد. مهدي جهان طلب معاون بهره برداری آبفای استانهم  ضمن تقدير از مدیر وكاركنان بهره برداري امور اظهار امیدواری کرد: این خط قبل از پیک مصرف وارد مدار بهره برداری شود.

  

دسته بندی: عمومی
مکان: فيض‌آباد
منبع: امورآبفاي فيض آباد
تقدیر فرماندار خلیل آباد از مدیر عامل و معاون بهره برداری آبفا خراسان رضوی
دوشنبه, 15 آذر 1400

 

فرماندار خلیل آباد از مدیرعامل و معاون  بهره برداری شرکت آبفا خراسان رضوی  تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی امور آب وفاضلاب شهرستان خلیل آباد، فرماندار شهرستان ، از مدیرعامل  و معاون بهره برداری شرکت آبفا، برای بهبود وضعیت آبرسانی شهرستان خلیل اباد با اهدای لوح ، تقدیر کرد. 

دسته بندی: عمومی
50 هزار پرونده مشترکین آبفای تربت حیدریه اسکن شد
یکشنبه, 14 آذر 1400

 50  هزارفقره پرونده مشترکین آب و فاضلاب آبفا تربت حیدریه اسکن و بایگانی  الکترونیکی شد . مدیر عامل شرکت آبفا تربت حیدریه :  با بکارگیری ظرفیت داخلی و استفاده از نیروهای شرکت اقدام به اسکن پرونده ها شد که  چهارمیلیاردو 500 هزار ریال صرفه جویی برای شرکت به همراه داشت.علی رضا عباسی با اشاره به اسکن شش هزار پرونده  مشترکین( شهری و روستایی ) در ماه پیش بینی کرد  اسکن و  بایگانی الکترونیکی مدارک تا پایان 1400 به اتمام برسد. 

 

 

دسته بندی: عمومی
منبع: تربت حیدریه
برگزاری جلسه حراست های شهرهای تابعه غرب خراسان رضوی در سبزوار
شنبه, 17 مهر 1400

دومین جلسه شورای هماهنگی و هم اندیشی حراست ها با حضورمدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی و کارشناس IT  ، رابطین حراست های آب وفاضلاب خوشاب – داورزن- جوین و جغتای و رییس حراست و امور محرمانه سبزوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ،در این جلسه چشمی  رئیس حراست و امور محرمانه سبزوار گزارشی از عملکرد شش ماهه اول  حراست درسال 1400   ارائه داد. در ادامه مدیر دفتر حراست وامور محرمانه شرکت آبفای خراسان رضوی  به جایگاه و اهمیت اخلاق و  نهادینه شدن اخلاق نیکو در تمام مراحل زندگی پرداخت. محمد ترکمانی   با بیان اینکه جایگاه حراست در آب و فاضلاب  بسیار مهم و خطیر است افزود: همکاران حراست باید از مهارت های ارتباطی لازم  را در قالب رفتار سازمانی ومخاطب شناسی  با هدف جذب مخاطب و اعتماد سازی بین نیروها و مشترکین عوامل اجرایی برخوردار شوند. درادامه  مهندس ترکمانی و همکاران از ایستگاه پمپاز استیر بازدید کردند و رهنمود های لازم جهت حفاظت از مجموعه را ارائه کرد. در انتها نیز با نثار فاتحه بر سرمزارشهدای سبزوار و همچنین مرحوم  اسماعیلی نیا  مدیر اسبق امور خوشاب جلسه به اتمام رسید .

 

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
نشست مدیرعامل شرکت آبفا سبزوار با اعضای شواری اسلامی این شهر شهر سبزوار 20هزار مترمکعب کسری مخزن ذخیره آب دارد
شنبه, 06 شهریور 1400

 جلسه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار به همراه معاونین و مدیران با اعضای شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزواردراین جلسه گزارشی از وضعیت شبکه آب ، شبکه جمع آوری فاضلاب ،مخازن ، تاسیسات تولید و انتقال ارائه داد و گفت :   آب شرب شهر سبزوار از مناطق کلوت ، کسکن و بفره تامین می شود .

 وی تامین حدود 60 درصد  آب مورد نیاز شهر سبزوار را مربوط به منطقه بفره اعلام کرد واظهار داشت:  آینده آبی شهرسبز.ار به این منطقه بستگی دارد.

وی تجهیز و راه اندازی فازسه پروژه تامین آب در منطقه بفره  شامل هشت حلقه چاه را برای رفع مشکل تامین آب شهر سبزوارضروری دانست و ادامه داد : شهر سبزوار با 110 هزار اشتراک  آب و مجموع 51 هزار حجم مخزن ذخیره ، 20 هزار متر مکعب کسری مخزن ذخیره آب دارد.

 ریاضی با بیان اینکه  200 کیلومتر  شبکه توزیع آب هم در این شهر نیاز به اصلاح دارد ، اضافه کرد: برخی از مناطق حاشیه شهر سبزوار فاقد سیستم جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: با اتصال بخش عمده سکونتگاه‌های غیر رسمی و مناطق حاشیه شهر به شبکه فاضلاب ، مشکلات بهداشتی و اجتماعی ساکنان این منطقه رفع شده است.

 ریاضی افزود:  جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهر سبزوار زیر پوشش شبکه آب هستند و  با اجرای 461 کیلومتر شبکه افزون بر ۹۶ درصد شبکه فاضلاب این شهر اجرا شده‌ است.

 در پایان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار به پرسش های اعضای شورای شهر پاسخ داد.

 

 

دسته بندی: عمومی
مکان: سبزوار
منبع: شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار
تاکید سرپرست آبفای گناباد بر نقش روحانیت در ترویج فرهنگ صرفه جویی
شنبه, 05 تیر 1400

سرپرست امور آبفاي گناباد در ديدار با جامعه روحانیت اين شهرستان، بر نقش موثر جامعه روحانیت در فرهنگ‌سازی و مدیریت مصرف بهينه آب تاكيد كرد و گفت: همراهي جامعه روحانيت در ترويج فرهنگ صرفه جويي امری مهم و ضروري است.

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد، دراین نشست  که به مناسبت  هفته صرفه‌جویی در مصرف آب، انجام شد، جواد سالاری با اشاره به بحران کم‌ آبی، بر ضرورت همراهي مردم در پرهیز از اسراف و نهادينه شدن فرهنگ صرفه جويي تاكيد كرد و گفت: باید با تلاش گسترده و تغيير الگوي مصرف، صرفه‌جویی به فرهنگی عمومی تبدیل شود که این امر یاری روحانیت  را می‌طلبد.

 وی افزود: روحانیت  می‌تواند از طريق تريبون مساجد و محافل دینی و مذهبی  و با دعوت مردم به صرفه جويي در مصرف آب، مجموعه آبفا را در نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه ياري کند.   

سالاری  با اشاره به بحران منابع آبي استان و تنش كم آبي در شهرستان گناباد و نیز اظهار داشت: براي گذر از  تنش  تابستان پيش رو، نياز به مشاركت مردم در مديريت مصرف بهينه آب داريم و در اين رابطه ائمه جمعه و جماعات با برنامه های منسجم خود به خوبی می توانند فرهنگ صرفه جویی آب را در جامعه نهدینه کنند.

در پایان  بروشور راهکارهای صرفه جویی در مصرف اب بین حاضرین  توزیع شد.

دسته بندی: عمومی
مکان: گناباد

اخبار آبفا

آرشیو اخبار خبرخوان